TR EN

Haberler


AR-GE'MİZİ BÜYÜTTÜK  

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve teknolojik gelişmeler paralelinde ürün çeşitliliğimizi zengin tutabilmek için Ar-Ge çalışma alanımızı, teknolojik ölçüm ekipmanlarımızı ve personel sayımızı artırdık.


LOGOMUZU ve WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK

 

Türkiye’nin aydınlatma elektroniği sektöründeki lider markası BEŞ A ELEKTRİK ve ELEKTRONİK ürün ve hizmetlerindeki yenilikçi kimliğini kurumsal marka çalışmalarına da yansıtıyor.

 


LED ACİL KİT ÇÖZÜMLERİMİZ HAZIR

EMLUS-LED: LED paneller, COB LEDler ve power LEDler gibi sabit akım ile çalışacak şekilde tasarımlanmış tüm LED'li aydınlatma armatürleri için uygundur.


ÜNİVERSİTE & SANAYİ & DEVLET EL ELE

 

Özyeğin Üniversitesi önderliğinde, Şile Belediyesi ile ortaklaşa hazırlanan, bölgemizdeki 5 seçkin üniversitemiz (İTÜ, YTÜ, Sabancı Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve..


YÖNLENDİRME ARMATÜRLERİMİZ ŞİMDİ DAHA BÜYÜK

Yıllardır kullanmakta olduğunuz Lapin-Lipsos Armatürlerimiz şimdi daha büyük. 40x60cm ölçülerinde LED'li ve floresan aydınlatmalı olarak üretmeye başladığımız...


TÜV BELGELENDİRME ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI

Bir süre önce belgelendirme başvurusunda bulunduğumuz...

 


LED SÜRÜCÜ ÇÖZÜMLERİMİZ HAZIR

LDRV - 50: Led paneller, COB ledler ve power ledler gibi sabit akım ile çalışacak şekilde tasarımlanmış tüm ledli aydınlatma armatürleri için..


LED PANEL ARMATÜR ÇÖZÜMLERİMİZ HAZIR

LPN-ARM Acil durum aydınlatma seçeneği ile birlikte iç mekan aydınlatmalarında kullanılmak için tasarlanmış dekoratif bir üründür. 


TASARIMLARIMIZ PADS İLE DAHA GÜÇLÜ

Beş A Elektronik olarak müşterilerimize daima en iyiyi sunmak için yaptığımız çalışmalar çerçevesinde elektronik kartlarımızın tasarımı ve modellenmesi için...


Beş A Ar-Ge: ARTIK TÜV TEST LABORATUVARI

Beş A Elektronik, son yıllarda Ar-Ge birimine yapmış olduğu personel ve cihaz yatırımlarının karşılığını almaya devam ediyor. 


TSE BELGELENDİRME ÇALIŞMALARI

EMLUS-T8 Model Acil Aydınlatma Kiti,